O FIRMIE

Szanowni Państwo

Witamy na stronie internetowej firmy Art.em Sp. z o.o. Od początku swojej działalności kierowała swoimi działaniami tak, aby zdobyć zaufanie swoich Klientów.

Podstawowym produktem naszej działalności jest grawerowanie laserowe. Z pewnością spotkaliście się Państwo z różnymi brelokami, wycinanymi literami, grawerce na długopisach, szyldach do drzwi. Taką usługę tworzy właśnie firma Art.em.

Grawerowanie laserem jest sposobem grawerowania niezwykle precyzyjnym. Skutki takiego grawerowania są przede wszystkim trwałe, odporne na ścierania. Dzięki laserowi można osiągnąć znacznie szybsze, precyzyjne i skuteczne efekty, niż w systemach konwencjonalnych.

LASER pochodzi z angielskiej nazwy Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, czyli wzmacnianie światła przez wymuszoną emisję promieniowania. Jego elementami są ośrodek aktywny (inaczej ośrodek czynny) układ pompujący oraz rezonator. Zadaniem układu pompującego jest wytworzenie w ośrodku aktywnym inwersji obsadzeń. Jest on umieszczony w rezonatorze, który to składa się z dwóch przeciwnie do siebie skierowanych, równolegle położonych luster, kulistych lub płaskich.

Laser w gospodarce stanowi źródło promieniowania, a jego technologia znalazła odzwierciedlenie m.in. w produkcji cięcia i grawerowania. Technologię grawerowania laserem przyjęła firma Art.em, co przełożyło się na takich usługach jak: grawerowanie szkła, ceramiki, kamienia, skóry, skaju, drewna, gumy, aluminium, pleksi, marmuru, stali, srebra, złota, brązu, mosiądzu i innych materiałów. Dzięki temu, że laser inicjuje bardzo wąską wiązkę promieni, jesteśmy w stanie wygrawerować nawet milimetrowe litery bądź znaki.

Grawerowanie laserem to nie jedyny profil działalności Firmy. Wycinanie liter, znaków graficznych oraz szablonów z pleksi, laminatu, drewna, sklejki , tworzyw sztucznych , kartonu, MDF , HDF jest również domeną firmy Art.em. Ponadto takie usługi jak szyldy na drzwi, tabliczki znamionowe, opisowe, na puchary, tablice, szablony do malowania, żetony, breloki, nieśmiertelniki, identyfikatory dla zwierząt również możecie Państwo zamówić w naszej firmie. Ponadto takie usługi jak personalizacja przedmiotów, numerowanie i znakowanie logiem firmy lub wybranym znakiem graficznym np.: kasetki, opakowania na alkohole proponujemy zlecić firmie Art.em, będąc przekonanym, że usługi przez nas wykonane będą na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim doświadczenie!

Podczas prowadzenia swojej działalności z różnymi kontrahentami praktycznie nie wpływają na jej konto żadne reklamacje. Swoje usługi wykonuje w ekspresowym tempie, co przekłada się na zadowolenie potencjalnego jak i stałego czy jednorazowego klienta. Oczywiście jednorazowy Klient także się znajdzie. Ktoś ogrodzi sobie posesję, to zamówi u nas jedną tabliczkę informacyjną, która, dzięki temu że jest wykonana pod wpływem działania lasera, spełni jego oczekiwania na kilkanaście lat. Jak wspomniano wyżej grawerowanie laserem daje skutki niemal trwałe, dzięki czemu nie dochodzi do ścierania liter bądź znaków.

Dzięki położeniu na terenie miasta Wołomin – Przedsiębiorstwo Art.em leży w samym sercu Powiatu Wołomińskiego. Odbiorcami grawerowania laserowego i innych naszych usług są podmioty znajdujące się na terenie Wołomina, Zielonki, Tłuszcza, Ząbek, Marek, Warszawy, Radzymina czy innych pobliskich miejscowości. Firma Art.em wykonuje jednak usługi nie tylko dla tych miejscowości, lecz jest w stanie współpracować z Klientami z całej Polski, dzięki możliwościom składania zamówień online za pomocą poczty elektronicznej. Wysyłając maila na adres artem@artem.com.pl z zapytaniem ofertowym otrzymacie Państwo z pewnością wyczerpujące informacje na temat oferowanych produktów przez firmę Art.em.

To, że wykonujemy grawerowanie i wycinanie laserem w drewnie, laminacie, skórze, gumie, tworzywach sztucznych, aluminium anodowanym, kamieniu, szkle. stali, srebrze, złocie, brązie, mosiądzu stawia naszą firmę na czołowych pozycjach rankingowych na terenie całego kraju. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do oczekiwań naszego Klienta. Technika laserowego grawerowania oraz wycinania pozwala na wykonywanie projektów niepowtarzalnych w innej technologii, a cięcie metodą laserową daje nam możliwość zastosowania naszych usług w wielu dziedzinach przemysły, a w naszej ofercie – w reklamie.

Gdziekolwiek znajdziecie Państwo hasła laser, wycinanie laserem, grawerowanie laserowe, wycinanie w drewnie, laminacie, cięcie laserem, lub jeśli będziecie Państwo potrzebować usług z wykorzystaniem techniki laserowej, odwiedźcie Państwo naszą stronę internetową www.artem.com.pl i zanim zaczniecie Państwo poszukiwać wykonawcy usług, zapraszamy do kontaktu z nami.

Czekamy na Państwa kontakt pod:

1. Numerem telefonu: 22 787 14 20

2. Numerem Faxu: 22 776 28 28

3. Poczty elektronicznej mail: artem@artem.com.pl

lub w Wołominie przy ul. Legionów 115

REALIZACJE

Metal

Zapraszamy Państwa do wykonania trwałego grawerowania oraz znakowania przedmiotów metalowych…

Hobby

Laser jest doskonałym narzędziem do realizacji naszych pasji. Wycinamy karton, sklejkę, filc, HDF, PMMA, ABS…

Szkło

Grawerujemy na rozmaitych wyrobach ze szkła, wykonujemy dedykacje na karafkach, pamiątkowe kufle…

Tworzywo

Grawerowanie i wycinanie w tworzywach sztucznych to świetny sposób na dobrze wyglądający szyld reklamowy…

Drewno

Wyroby z drewna są ekologiczne i bardzo dobrze nadają się do grawerowania…

Kontakt

 

artem@artem.com.pl
tel. kom. 501 294 192

Adres

 

ul.Legionów 115
05-200 Wołomin