Wygrawerowany zegarek laserem.

Grawer laserowy zegarka

Posiadasz zegarek i chcesz go szybko ozdobić, bardzo dobrze trafiłeś.

 

Wykonujemy grawer na kopercie lub zapięciu zegarka. Zegarek z wygrawerowaną dedykacją staje się wyjątkowym prezentem który można wręczyć bliskiej osobie. Poza tym grawer na zegarku jest świetnym pomysłem na prezent z okazji urodzin, imienin, Bożego Narodzenia czy komunii. Można też podarować jako pamiątkę dla kolegi, który odchodzi na emeryturę czy dla szefa na pamiątkę współpracy.  

 

Jak długi tekst możemy wygrawerować na zegarku ?

 

Ilość tekstu zależy od wolnej powierzchni na zegarku. Zazwyczaj mieści kilkadziesiąt znaków. Grawer możemy wykonać dowolną czcionką. Tekst może być ułożony w sposób klasyczny lub po okręgu, żeby lepiej wykorzystać wolne miejsce na dekielku zegarka. Jeśli zegarek posiada dużo miejsca możemy wygrawerować grafikę – logo firmy, herb, symbole.  

 

Jak długo trwa grawerowanie ?

 

Czas realizacji usługi 1-2 dni robocze. W szczególnych sytuacjach możemy wygrawerować zegarek na poczekaniu (do 30 min)  

 

Czy grawer jest trwały ?

 

Na powierzchni metalowej, złotej lub srebrnej wykonujemy grawer laserem fibrowym z precyzją 15 mikronów. Grawerunek nie wyciera się i jest praktycznie nie do usunięcia.  

 

Czy grawerując zegarek stracisz gwarancję ?

 

Od strony prawnej długość oraz warunki gwarancji zależą wyłącznie od producenta. Może się zdarzyć, że producent bez uzasadnionego powodu nie uzna gwarancji. Jednak od strony technicznej proces grawerowania  laserem jest bezkontaktowy i nie naraża zegarka na naprężenia czy wibracje, które mogłyby zaszkodzić normalnej pracy i trwałości. Proszę pamiętać, że poza gwarancją istnieje jeszcze ustawowo regulowana odpowiedzialność za produkt –  rękojmia, którą producent musi uznać i w przypadku reklamacji na podstawie rękojmi grawer laserowy nie może być podstawą do odmówienia naprawy.  

 

Przykłady grawerowanych zegarków